Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
10. októbra 2023, 14:10
Čas čítania 0:21

Vodič pri Pezinku zrazil 13-ročné dievča na priechode pre chodcov. Spôsobil jej ťažké zranenia, polícia už začala trestné stíhanie

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia vyzvala vodičov k ostražitosti.

Ťažké zranenia 13-ročnej chodkyne si vyžiadala pondelková nehoda vo Vinosadoch. Auto ju zrazilo na priechode pre chodcov. Polícia začala trestné stíhanie vo veci ublíženia na zdraví. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Dievča s ťažkými zraneniami záchranári previezli do nemocnice. Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

Polícia apeluje na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby zvýšili opatrnosť na cestách. Chodcom odporúča vstúpiť na vozovku len vtedy, ak skontrolujú situáciu na ceste, a zároveň odporúča dodržiavať svetelnú signalizáciu pre chodcov. Na ostražitosť vyzvala aj vodičov.

Domov
Zdieľať
Diskusia