Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
20. októbra 2023, 7:46
Čas čítania 0:29

Veľký mobilný operátor urobil rázne rozhodnutie, 3G sieť na celom Slovensku vypne už čoskoro. Takto to prebehne

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Telekom rozdelil vypínanie siete na dve fázy. Prvá bude 21. novembra a druhá 23. novembra.

Slovak Telekom plánuje v druhej polovici novembra vypnúť 3G sieť postupne na celom území Slovenska. Vypínanie siete staršej generácie plánuje mobilný operátor urobiť v dvoch fázach.

V 38 okresoch na strednom a východnom Slovensku budú 3G sieť vypínať 21. novembra. V Bratislave a okolí a vo zvyšnej časti západného a stredného Slovenska vypne operátor staršiu sieť 23. novembra, informoval hovorca Slovak Telekom Michal Korec.


Mobilný operátor pokračuje aj vo výmene SIM kariet. „Ak má zákazník starú SIM kartu, bude potrebná jej výmena na predajni alebo si môže objednať výmenu na webe www.telekom.sk/3G. Na tejto dedikovanej stránke si môže aj skontrolovať, aký telefón a SIM kartu aktuálne používa,“ doplnil Korec. Začiatkom októbra vypol mobilný operátor 3G sieť už v okresoch Zlaté Moravce a Žarnovica.

Telekom
Zdroj: Wikimedia/Bin im Garten
Domov
Zdieľať
Diskusia