Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent TASR
23. októbra 2023, 20:38
Čas čítania 0:23

VIDEO: Stovky ľudí protestovali na podporu Huliaka pred prezidentským palácom. Čaputovej odkázali, aby nomináciu neblokovala

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

S príhovorom na proteste za Rudolfa Huliaka vystúpil aj Štefan Harabin.

Stovky ľudí sa v pondelok podvečer zišli na proteste pred prezidentským palácom na bratislavskom Hodžovom námestí. Kritizovali hlavu štátu Zuzanu Čaputovú a vyzvali ju, aby neblokovala nomináciu Rudolfa Huliaka na post ministra životného prostredia. Rozsah protestu ukazuje video denníka Nový Čas.

Protestujúci odmietali argumenty prezidentky, pre ktoré nechce Huliaka vymenovať. Vyzvali ju na rešpektovanie výsledkov volieb a hovorili o ohýbaní zákona. Dav skandoval heslá na podporu Huliaka a proti prezidentke. Ak by Huliaka naďalej odmietala vymenovať, avizovali ďalší protest pred parlamentom.

S príhovormi vystúpili viacerí rečníci. Medzi nimi aj Štefan Harabin, ktorý naznačil možnú opätovnú kandidatúru na prezidenta.

Domov
Zdieľať
Diskusia