Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
24. októbra 2023, 17:00
Čas čítania 0:30

Michalovčanovi doma našli 669 dávok kokaínu, teraz mu hrozí 15 rokov väzenia. Dlhé mesiace veselo obchodoval s narkotikami

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Obvinenému mužovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Stíhaný je väzobne.

Z obzvlášť závažnej drogovej trestnej činnosti polícia obvinila 25-ročného muža z Michaloviec. Obvinený muž si mal podľa vyšetrovania minimálne od februára tohto roka zadovažovať zakázané omamné a psychotropné látky, najmä kokaín a extázu, prechovávať ich v mieste prechodného bydliska, deliť na bežné dávky a predávať ďalším osobám. 

Obvinenie súvisí s domovou prehliadkou v jednom z bytov v košickej mestskej časti Staré Mesto z 19. októbra, počas ktorej policajti zaistili viaceré podozrivé látky a iné veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou a zadržali jednu osobu.

„Podľa predbežných výsledkov z kriminalistického laboratória bola potvrdená prítomnosť kokaínu v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 669 bežným jednotlivým dávkam drogy a extázy v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 250 bežným jednotlivým dávkam drogy, ktoré sú spôsobilé po aplikovaní ovplyvniť psychiku človeka,“ uviedla Mésarová.

Domov
Zdieľať
Diskusia