Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
25. októbra 2023, 11:36
Čas čítania 0:29

Bratislava spúšťa parkovaciu politiku na ďalšom sídlisku. Bezplatne tam zaparkuješ už len s platnou parkovacou kartou

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V ďalšej časti Bratislavy bude možné parkovanie len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade parkovného.

Hlavné mesto spúšťa v stredu regulované parkovanie v ďalšej časti Ružinova. Bratislavský parkovací asistent zavádza v lokalite Štrkovec. Parkovanie v nej bude možné len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade parkovného.


Lokalitu Štrkovec ohraničujú ulice Bajkalská, Ružinovská, Tomášikova a Trnavská cesta. „Zóna RU3 – Štrkovec bude spoplatnená v čase od 12.00 do 24.00 h cez pracovné dni,“ informuje magistrát s tým, že sadzba je 1,50 eura na hodinu.


PAAS, ktorý bratislavská samospráva označuje za jednu z najväčších reforiem v hlavnom meste, spustili začiatkom minulého roka v prvých troch zónach – Tehelné pole v Novom Meste, Dvory 4 v Petržalke a Krasňany v Rači. Regulované parkovanie postupne spúšťa mesto aj v iných lokalitách. Tento rok pribudli ďalšie, napríklad v Petržalke, Ružinove, Starom Meste či Novom Meste.

parkovanie, PAAS
Zdroj: TASR/Dano Veselský
Domov
Zdieľať
Diskusia