Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
3. novembra 2023, 17:10
Čas čítania 0:27

Bratislavská MHD ponúkne víkendové jazdy zadarmo, môžeš tiež vyhrať darček. Podmienky sú jednoduché

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Linka 212 bude v nedeľu 5. novembra bezplatná.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) na svojej facebookovej stránke oznámil, že v nedeľu bude prebiehať rozlúčka s trolejbusmi typu 15 Tr(M), ktoré nahradia modernejšie hybridné trolejbusy. 

Piateho novembra bude linka 212 premávať úplne bezplatne. Na trase TIPOS Aréna-Červený most majú podľa plánu jazdiť len trolejbusy 15Tr. Na tejto trase totiž začali svoju kariéru v bratislavských uliciach. Na konečnej zastávke Červený most bude postavený stánok Šoto-shop obohatený o limitovanú edíciu merchu s motívom trolejbusov 15 Tr.

Do súťaže sa dá zapojiť veľmi jednoducho. Stačí sa kedykoľvek počas nedele odfotiť, ako sa s trolejbusmi 15 Tr lúčiš. Fotku je potrebné pridať do komentárov pod dole priloženým príspevkom DPB na Facebooku. Výhercu vyžrebujú v pondelok 6. novembra 2023.

Domov
Zdieľať
Diskusia