Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Radka Klučárová
7. novembra 2023, 18:00
Čas čítania 0:31

Desaťtisíce Slovákov prídu na konci novembra o Markízu. Televízia sa nedohodla s operátormi

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Odstúpením od zmlúv operátori strácajú práva na distribúciu televíznych staníc Markízy a k 30. novembru 2023 prídu o samotný signál.

Televízia Markíza spoločnostiam Antik a DSI Data doručila oznámenie o odstúpení od zmluvy o distribúcii programových služieb, uviedla televízia vo vyhlásení.

Dôvodom odstúpenia od zmluvy je podľa Markízy „pretrvávajúce nedodržiavanie zmluvných podmienok zo strany Antik a DSI Data, ktoré porušuje zmluvné pravidlá týkajúce sa našich televíznych staníc v ich ponukách pre zákazníkov“.

Odstúpením od zmluvy zároveň operátori strácajú práva na distribúciu televíznych staníc Markízy a k 30. novembru 2023 prídu o samotný signál. Televízia zároveň dodala, že si svojich divákov váži a o ďalších krokoch ich chce včas varovať. 

„Markíza sa dlhodobo snažila s oboma subjektmi v priebehu roka komunikovať a upozorňovala ich na porušovanie dohodnutých zmluvných podmienok. Keďže sme zo strany dotknutých spoločností nevideli záujem urovnať porušovanie zmluvných vzťahov, sme nútení pristúpiť k tomuto kroku,“ uviedol generálny riaditeľ skupiny Markíza Peter Gažík. 

tv markíza, budova
Zdroj: TV Markíza
Domov
Zdieľať
Diskusia