Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
20. novembra 2023, 14:41
Čas čítania 0:30

AKTUÁLNE: Pri železničnej stanici v Bratislave našli ľudskú lebku

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Na mieste sa často pohybujú ľudia bez domova.

V blízkosti železničnej stanice v Ružinove našli zamestnanci mestskej časti pri upratovaní odpadu ľudskú lebku. O prípade informuje portál noviny.sk. Na mieste zasahuje kriminálna a mestská polícia.

„Dnes krátko po 12.00 h sme prijali informáciu od pracovníka Magistrátu hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, v zmysle ktorej mal byť predmet nájdený na nelegálnej skládke nachádzajúcej sa pod obchvatom diaľnice D1 v blízkosti Vrakunskej cesty,“ informuje polícia v príspevku. 

Vicestarosta mestskej časti Ružinov Martin Patoprstý uviedol, že sa nemusí jednať o lebku, ktorá patrí zavraždenej osobe. „Tá lebka vlastne mala odrezanú tú vrchnú časť, skôr sa to javilo ako chirurgickým zákrokom odrezané. Pravdepodobne, z môjho laického pohľadu mohlo ísť možno o nejakú lebku z patológie alebo nejakej študentskej pitvy alebo podobného úkonu, čiže nemusí sa jednať o nejakú trestnú činnosť,“ informuje Patoprstý. 

Domov
Zdieľať
Diskusia