Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Aneta Gospičová
27. novembra 2023, 14:29
Čas čítania 0:31

VIDEO: Brutálny útok v Petržalke. Agresor v bare dobil muža krígľom

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov
a chcem zobraziť obsah
späť na hlavnú stránkuSpäť

Poškodenému spôsobil útokom niekoľko zlomenín, tržné rany, pomliaždeniny v tvárovej oblasti hlavy a otras mozgu.

Polícia Slovenskej republiky informuje na sociálnej sieti o krvavom incidente, ktorý sa stal na Znievskej ulici v mestskej časti Petržalka. Podľa informácií vyšetrovateľov 43-ročný muž bez akéhokoľvek predchádzajúceho podnetu napadol druhú osobu skleneným krígľom. Celkovo ju do oblasti tváre zasiahol päťkrát.

„Krátko po 02.15 hod. bola hliadka PZ privolaná do jedného z pohostinstiev na Znievskej ulici, kde došlo k fyzickému napadnutiu jedného zákazníka druhým,“ informuje polícia v príspevku. Poškodenému spôsobil niekoľko zlomenín, tržné rany, pomliaždeniny v tvárovej oblasti hlavy a otras mozgu. 

Policajti agresívneho muža eskortovali na policajné oddelenie a obmedzili na osobnej slobode. „Keďže v zmysle zákona spôsobil agresívny muž ťažkú ujmu na zdraví, pretože ‚útok smeroval na životne dôležitý orgán‘, v prípade preukázania viny pred súdom hrozí v zmysle zákona trest odňatia slobody na štyri roky až desať rokov,“ uvádza polícia. 

Domov
Zdieľať
Diskusia