Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
30. novembra 2023, 6:40
Čas čítania 0:30

Národná diaľničná spoločnosť upozorňuje na uzáveru tunela. Na prelome mesiacov bude neprejazdný

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Podľa hovorkyne Národnej diaľničnej spoločnosti Evy Žgravčákovej je dôvodom uzávery servis technológií tunela.

Národná diaľničná spoločnosť upozorňuje na mimoriadnu uzáveru cesty I/11A vrátane tunela Horelica a diaľnice D3 v úseku od tunela Horelica po križovatku Podzávoz od 22.00 h vo štvrtok 30. novembra do 2.00 h v piatok 1. decembra. Podľa hovorkyne spoločnosti Evy Žgravčákovej je dôvodom uzávery servis technológií tunela.


Doplnila, že doprava bude v smere Čadca – Žilina vedená pred tunelom z cesty I/11A na I/11B (tzv. malý obchvat Čadce). S pokračovaním po I/11 až po mimoúrovňovú križovatku v Krásne nad Kysucou a z diaľnice D3 výjazdom smer Čadca na cestu III/2016 s napojením sa na cestu I/11, uviedla.


V smere Žilina – Čadca sa doprava odkloní z cesty I/11A na miestnu komunikáciu v Oščadnici, po III/2013 na cestu I/11 a následne po I/11B na cestu I/11A, dodala hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti.

Tunel Horelica.
Tunel Horelica. Zdroj: TASR/Pavol Ďurčo
Domov
Zdieľať
Diskusia