Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
29. decembra 2023, 13:11
Čas čítania 0:35

Do trnavskej škôlky sa vlámal 42-ročný muž. Policajtom tvrdil, že tam chcel len prespať

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Vlamačovi teraz hrozí väzenie na 3 až 8 rokov.

Trnavskí policajti zadržali muža, ktorý sa vlámal do objektu materskej školy na sídlisku Linčianska v Trnave. Po zadržaní policajtom tvrdil, že chcel v priestoroch škôlky len prespať, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave. Škoda, ktorá vznikla mestu Trnava, nie je ešte vyčíslená.


Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorá na miesto dorazila po hlásení o narušení objektu, našla na mieste rozbité vchodové dvere. Policajti si všimli muža, ktorý sa pokúsil skokom cez okno ujsť. Na policajnú výzvu na zastavenie však zareagoval, dal si ruky za hlavu a policajt mu založil putá.


Pri lustrácii osoby policajti zistili, že ide o 42-ročného muža z okresu Spišská Nová Ves. Počas úkonov bol zadržaný v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľka ho obvinila z prečinu neoprávneného zásahu do práva k domu, bytu alebo nebytového priestoru a za zločin poškodzovania cudzej veci. Mužovi hrozí za tento skutok strata slobody na tri až osem rokov. Stíhaný je na slobode.

Domov
Zdieľať
Diskusia