Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová TASR
4. januára 2024, 19:32
Čas čítania 0:27

AKTUÁLNE: Policajti našli v bratislavskom Ružinove mŕtvu ženu. Na tele vraj mala sečné a rezné rany

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Telo ženy sa nachádzalo v obytnom dome na Prievozskej ulici.

V jednom z bytov v druhom bratislavskom okrese našli policajti telo ženy bez známok života. V súčasnosti preverujú okolnosti nálezu. Na sociálnej sieti o tom informovala polícia Bratislavského kraja. „Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ uviedli policajti.

Podľa informácií tvnoviny.sk sa vraj telo 48-ročnej ženy nachádzalo na posteli. Obeť údajne mala na tele viaceré sečné a rezné rany. 

„Dnes v popoludňajších hodinách sme prijali na operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby hlásenie polície ohľadom nálezu mŕtveho ženského tela vo veku 48 rokov na Prievozskej ulici. Na miesto sme vyslali obhliadajúceho lekára,“ potvrdil pre portál lekár Martin Balko z operačného strediska. Telo ženy našli v byte na treťom poschodí. Na mieste sa nachádzajú policajti a koroner.

Aktuálne NOVÉ.
Aktuálne NOVÉ. Zdroj: Refresher
Domov
Zdieľať
Diskusia