Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Radka Klučárová
6. januára 2024, 7:43
Čas čítania 0:26

VEĽKÉ NEŠŤASTIE: Pes u našich susedov v Poľsku zabil 7-týždňové dievčatko

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Bulteriér, ktorý na dieťa zaútočil, patril rodine.

V meste Zgorzelec na juhozápade Poľska sa stalo obrovské nešťastie. V utorok 2. januára tam pes zabil maličké, iba 7-týždňové dieťa. Rodičia dievčatko okamžite po útoku previezli do nemocnice. Žiaľ, lekári boj o život bábätka prehrali. O prípade informoval portál Polsat News.

Dieťa pohrýzol pes plemena bulteriér a spôsobil mu rozsiahle zranenia. „Dievčatko k nám prišlo v bezvedomí s poškodenou lebkou a so zlomenými kosťami,“ informoval námestník riaditeľa miestnej nemocnice. „Bojovali sme hodinu a pol, no došlo k nepredstaviteľnej tragédii, zranenia boli natoľko rozsiahle, že sa nám dieťa nepodarilo zachrániť,“ dodal.

Pes patril rodine dieťaťa a po útoku skončil v útulku. Polícia v prípade aj naďalej vedie vyšetrovanie, bližšie informácie zatiaľ neposkytla.

Bulterier, pes
Zdroj: Wikimedia Commons
Domov
Zdieľať
Diskusia