Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
17. januára 2024, 13:14
Čas čítania 0:30

Spolužiakov v Trenčíne chcel zastreliť revolverom. Polícia obvinila stredoškoláka, ktorý sa vyhrážal rovesníkom

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia obvinila mladíka z prečinu násilia proti skupine obyvateľov.

Mladíka, ktorý sa mal na strednej škole v Trenčíne vyhrážať postrieľaním spolužiakov, obvinila polícia z prečinu násilia proti skupine obyvateľov. Informovala o tom trenčianska polícia na sociálnej sieti.


Osemnásťročný stredoškolák pred svojimi spolužiakmi uviedol, že chodí na strelnicu a má zbraň, konkrétne revolver. Ten prinesie do školy a vystrieľa to tam. Taktiež povedal, že história sa zopakuje. Následne jeden zo spolužiakov, ktorý to počul, nahlásil uvedenú vec riaditeľovi školy.


„Týmto konaním sa obvinený skupine obyvateľov (spolužiakom) vyhrážal smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou a čin spáchal závažnejším spôsobom konania – so zbraňou,“ informuje polícia.


Privolaná policajná hliadka mladíkovi obmedzila osobnú slobodu a umiestnila ho do policajnej cely. Polícia podala návrh na väzobné stíhanie, rozhodovať o ňom bude súd. V prípade dokázania viny hrozí mladíkovi až trojročné väzenie.

Domov
Zdieľať
Diskusia