Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
18. januára 2024, 15:20
Čas čítania 0:32

Slovák si myslel, že objavil hodnotný predmet. Strčil doň skrutkovač a vybuchol mu v ruke, z miesta odišiel na zastávku

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Z miesta činu v ťažkých zraneniach ušiel na zastávku.

Ťažké zranenie utrpel 27-ročný muž počas prechádzky v lese v Považskobystrickom okrese. V rukách mu vybuchol neznámy predmet, muž doň tlačil skrutkovačom. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Muž počas prechádzky v lese takmer v spadnutej drevenici v obci v okrese Považská Bystrica našiel neznámy predmet. Išlo o predmet s priemerom asi štyri milimetre a dĺžkou šesť centimetrov s dutým koncom, ktorý bol v sklenenom pohári.

„Z dôvodu, že si myslel, že sa v predmete môže nachádzať hodnotná vec, začal do predmetu v bielych plátenných rukaviciach tlačiť skrutkovač. Následkom toho došlo k explózii uvedeného predmetu. Po tomto si strhol rukavicu a odišiel až na autobusovú zastávku,“ píšu policajti na sociálnej sieti.

Pre ťažkú ujmu na zdraví museli muža previesť do nemocnice letecky. Polícia už začala trestné stíhanie za prečin ublíženia na zdraví.

Domov
Zdieľať
Diskusia