Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
26. januára 2024, 12:54
Čas čítania 0:36

AKTUÁLNE: Diaľnicu D1 museli pre vážnu nehodu uzavrieť. Na mieste zasahuje aj záchranársky vrtuľník

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Diaľnica D1 je dočasne uzavretá, za Voderadmi došlo k dopravnej nehode.

Na diaľnici D1 za Voderadmi smerom do Bratislavy došlo k dopravnej nehode. Havaroval tam mikrobus. Diaľnica je preto dočasne uzavretá. Na sociálnej sieti o tom informovalo Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OSZZS) SR aj Zelená vlna.

„Policajti diaľnicu uzavreli a odkláňajú dopravu na výjazde Voderady,“ priblížila Zelená vlna. OSZZS na miesto vyslalo vrtuľníkovú záchrannú službu a posádku rýchlej zdravotnej pomoci. Z miesta sú podľa záchranárov hlásené dve zranené osoby.

Polícia Bratislavského kraja informovala, že diaľnicu uzavreli v dôsledku odstraňovania nehody a pristávania záchranárskeho vrtuľníka na diaľnici. Úsek je uzavretý v oboch smeroch jazdy. „Podľa doposiaľ zistených informácií vodič mikrobusu značky Opel zišiel z cesty a prevrátil sa na bok. V dôsledku tejto dopravnej nehody došlo k zraneniu jednej osoby. Alkohol u vodiča zistený nebol,“ uviedli policajti.

Presné príčiny, ako aj okolnosti nehody sú podľa nich predmetom vyšetrovania. Zároveň žiadajú vodičov, aby sa riadili pokynmi polície, a ak je to možné, aby využili alternatívne trasy.

Domov
Zdieľať
Diskusia