Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
7. februára 2024, 9:37
Čas čítania 0:25

Muž v Bratislave ukradol luxusnú dámsku bundu. Je drahšia ako mesačná výplata mnohých Slovákov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

Neznámy zlodej v jednej z predajní obchodného centra v blízkosti Trnavského mýta v Bratislave ukradol luxusnú bundu v hodnote 1 149,99 eura. Tovar si odložil do tašky a drzo odkráčal preč. O prípade na sociálnej sieti Facebook informuje polícia.

„Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy páchateľ z predajnej plochy odcudzil dámsku bundu s kapucňou po tom, čo z nej odstránil zabezpečovacie zariadenie a dal si ju do tašky,“ informuje polícia vo svojom facebookovom statuse

Policajti prosia verejnosť o pomoc s identifikovaním osoby, ktorú zachytili bezpečnostné kamery. Akékoľvek poznatky môžeš oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo napíš na facebookový profil Polícia SR – Bratislavský kraj. 

Domov
Zdieľať
Diskusia