Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
4. marca 2024, 9:50
Čas čítania 0:30

Zverejnili video: bufet v Bratislave naschvál podpálil neznámy muž

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Majiteľ vyčíslil škodu na 50-tisíc eur.

Obľúbený petržalský bufet Na hrádzi niekto úmyselne zapálil, Refresher o tom informoval Hasičský a záchranný zbor. Pri požiari zasahovalo 11 príslušníkov Hasičského a záchranného útvaru s tromi kusmi hasičskej techniky.

Incident sa stal krátko po 03.30 h ráno. „Zasahujúci hasiči požiar zlikvidovali dvomi prúdmi vody a súbežne z objektu vynášali rôzne predmety vrátane tlakových nádob. Hasiči v dôsledku silného zadymenia zasahovali v autonómnych dýchacích prístrojoch,“ informovali hasiči.

Podľa videí z bezpečnostných kamier neznámy páchateľ, ktorý k bufetu prišiel na bicykli, úmyselne podpálil kontajner, ktorý dotlačil pod prístrešok. To spôsobilo požiar bufetu. Požiar zasiahol takmer všetko okrem vonkajšieho posedenia.

„Na miesto bol privolaný aj zisťovateľ príčin vzniku požiarov – príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Následkom požiaru vznikla majiteľovi bufetu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 50-tisíc eur,“ uvádzajú.

Späť
Zdieľať
Diskusia