Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Eva Thonhauserová TASR
22. marca 2024, 12:20
Čas čítania 0:26

Na hladine nádrže plávalo telo mŕtveho muža. Údajne ide o vodiča autobusu z pondelkového incidentu

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

O správe informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová.

Na hladine vodnej nádrže Palcmanská Maša pri obci Dedinky v Rožňavskom okrese objavili telo muža bez známok života. Podľa informácií TV Joj išlo o vodiča autobusu, ktorý na začiatku týždňa jazdil pod vplyvom alkoholu, cestujúcich zamkol v autobuse a tí naňho zavolali políciu.  

Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Mužské telo na hladine vodnej nádrže spozorovali v popoludňajších hodinách. Na breh ho vytiahli hasiči. Po vykonaní potrebných úkonov polícia telo stotožnila ako 55-ročného muža z okresu Rožňava.


„Obhliadajúci lekár na mieste predbežne nevylúčil cudzie zavinenie, aj keď na osobe nenašiel známky cudzieho zavinenia, na zistenie presnej príčiny smrti bolo preto nariadené vykonanie zdravotno-bezpečnostnej pitvy,“ skonštatovala policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. 

Ilustračná fotka.
Ilustračná fotka. Zdroj: TASR/HaZZ
Domov
Zdieľať
Diskusia