Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
5. mája 2024, 15:35
Čas čítania 0:35

Je to oficiálne potvrdené, Juraj Slafkovský posilní slovenský tím. Hrať bude už v utorok v prípravnom zápase proti USA

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 sa začínajú v Česku už o 5 dní, a to 10. mája.

Juraj Slafkovský sa k slovenskej reprezentácii pripojí na pondelňajšom zraze v Bratislave a v utorok by už mal hrať v prípravnom zápase proti USA, upozorňuje Denník N

Asistent trénera Peter Frühauf uviedol, že v tíme sú presvedčení, že proti Spojeným štátom bude hrať aj Slafkovský. Takisto povedal, že sa budú snažiť postaviť do hry najsilnejší možný tím. Zápas Slovenska s USA sa odohrá v utorok 7. mája od 18.00 h v Bratislave. Trénerský štáb po ňom oznámi záverečnú nomináciu na majstrovstvá sveta v českej Prahe a Ostrave. 

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 sa začínajú v Česku už o 5 dní, a to 10. mája. Finálový zápas prebehne 26. mája. Zápasy budú hostiť mestá Praha (O2 Arena) a Ostrava (Ostravar Aréna). Slovensko sa predstaví v skupine B v Ostrave spolu s USA, Nemeckom, so Švédskom, s Lotyšskom, Francúzskom, Kazachstanom a Poľskom. Slovenský tím nebudú reprezentovať hráči z KHL.

Juraj Slafkovský.
Juraj Slafkovský. Zdroj: TASR/Martin Baumann
Domov
Zdieľať
Diskusia