Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
7. mája 2024, 8:01
Čas čítania 0:10

AKTUÁLNE: Na viacerých školách v Bratislavskom kraji nahlásili bomby. Polícia to preveruje

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Bratislavská polícia situáciu preveruje.

Bratislavskí policajti preverujú oznámenie o možnom uložení výbušnín v školách na území okresov Malacky, Senec a Pezinok. Bližšie informácie policajti neposkytli.

7. mája 2024, 12:16 Čas čítania 1:00 Neznámi oznamovatelia poslali do slovenských škôl znepokojivé správy: vraj sa bude prelievať krv učiteľov, prípad už prevzala NAKA Neznámi oznamovatelia poslali do slovenských škôl znepokojivé správy: vraj sa bude prelievať krv učiteľov, prípad už prevzala NAKA

Polícia informovala, že bomby na školách oznámili vo viacerých krajoch. Okrem Bratislavského kraja preverujú školy aj v Trnavskom, Žilinskom, Trenčianskom a Nitrianskom kraji.

7. mája 2024, 13:43 Čas čítania 0:30 Anonymní páchatelia nahlásili viac ako 1000 bombových hrozieb. Policajti zasahujú na celom Slovensku Anonymní páchatelia nahlásili viac ako 1000 bombových hrozieb. Policajti zasahujú na celom Slovensku

Domov
Zdieľať
Diskusia