Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
7. mája 2024, 13:43
Čas čítania 0:30

Anonymní páchatelia nahlásili viac ako 1000 bombových hrozieb. Policajti zasahujú na celom Slovensku

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Bomby nahlásili na školách aj v obchodných predajniach.

Polícia aktuálne eviduje viac ako 1 000 hrozieb bombových útokov na školách, v bankách a obchodných predajniach. Páchateľom hrozia vysoké tresty odňatia slobody, prípadne aj doživotie. 

7. mája 2024, 13:14 Čas čítania 0:30 Nahlasovanie bômb na školách môžu vyšetrovať ako terorizmus. Páchateľom hrozí doživotie Nahlasovanie bômb na školách môžu vyšetrovať ako terorizmus. Páchateľom hrozí doživotie

Anonymní páchatelia nahlásili bombu na 995 školách po celom Slovensku. Výbušninu nahlásili na:

  • 84 školách v Bratislavskom kraji,
  • 111 školách v Trenčianskom kraji,
  • 207 školách v Nitrianskom kraji,
  • 105 školách v Trnavskom kraji,
  • 125 školách v Prešovskom kraji,
  • 107 školách v Košickom kraji,
  • 62 školách v Banskobystrickom kraji,
  • 194 školách v Žilinskom kraji.

„Okrem toho evidujeme aj 110 hrozieb bombových útokov na budovy bánk a 40 hrozieb bombových útokov na predajne elektrotechniky,“ dodávajú policajti.

7. mája 2024, 12:16 Čas čítania 1:00 Neznámi oznamovatelia poslali do slovenských škôl znepokojivé správy: vraj sa bude prelievať krv učiteľov, prípad už prevzala NAKA Neznámi oznamovatelia poslali do slovenských škôl znepokojivé správy: vraj sa bude prelievať krv učiteľov, prípad už prevzala NAKA

Neznámi páchatelia poslali školám znepokojujúce maily, v ktorých sa vyhrážajú smrťou a bombovými útokmi. Deti a vyučujúcich zo škôl evakuovali. Polícia informovala, že prípady bombových hrozieb si prevzala NAKA.

Domov
Zdieľať
Diskusia