Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Nina Miščíová
14. mája 2024, 16:33
Čas čítania 0:28

Obľúbený podnik Pink Whale pravdepodobne niekto podpálil. Polícia zverejnila nové informácie

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Na palube klubu sa pohybovala neznáma osoba.

V pondelok ráno dostali hasiči hlásenie o požiari na brehu Dunaja. Išlo o známy bratislavský klub Pink Whale. Počas požiaru sa nikto nezranil, ale škody majiteľ klubu vyčíslil na 50-tisíc eur. Fanúšikovia môžu hudobný klub podporiť finančne cez novootvorenú zbierku

Hasiči doposiaľ nepoznali dôvod vypuknutia požiaru, Denník N však prišiel s informáciou, podľa ktorej sa na palube klubu pred vypuknutím požiaru pohybovala neznáma osoba.

„Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy páchateľ doposiaľ nezisteným spôsobom zrejme založil požiar v priestoroch podniku nachádzajúceho sa na pontóne situovanom na brehu Dunaja,“ priblížila policajná hovorkyňa Jana Šimunková.

Majitelia podniku podľa vlastných slov dúfajú, že založenie požiaru nie je spojené so skutočnosťou, že vandali v minulosti útočili na klub hádzaním kameňov a strhávaním dúhovej vlajky.

pink whale
Zdroj: Facebook/Koscik.photos
Domov
Zdieľať
Diskusia