Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eliška Hulová
22. mája 2023, 21:12
Čas čítania 0:32

VIDEO: Tento iPhone prežil pád zo 4-kilometrovej výšky. Parašutistovi vypadol z vrecka počas zoskoku

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené
VIDEO: Tento iPhone prežil pád zo 4-kilometrovej výšky. Parašutistovi vypadol z vrecka počas zoskoku
Zdroj: Instagram (capt_rumcoffee)

Američan Hatton Smith prišiel pri svojom zoskoku s padákom o iPhone.

Parašutistovi pri zoskoku vypadol zo zadného vrecka iPhone. Viac ako 4-kilometrový pád telefón prežil, informoval web 9to5mac.

Američan Hatton Smith sa nachádzal vo výške približne 4 kilometre nad zemou, keď mu telefón vypadol zo zadného vrecka nohavíc. iPhone pri páde dosiahol rýchlosť približne 160 kilometrov za hodinu. Smith po pristátí našiel telefón v nepoškodenom stave. 

Vďačiť môže tomu, že mal telefón v odolnom puzdre. Druhým faktorom bolo to, že telefón nedopadol na tvrdý povrch, ale doslova sa zapichol do mäkkého bažinatého terénu. 

Američan sa podelil o tento bizarný zážitok na platforme Tiktok, kde zdieľal video zo zoskoku. V diskusii viacerí špekulujú, že môže ísť o reklamu na značku obalov na iPhone, pre väčšinu však ide primárne o zábavný obsah.  

@capt_rumcoffee When your phone falls out of your pocket at 14,000 feet #fail#screammovie♬ original sound - Hatton Smith
Domov
Zdieľať
Diskusia