Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Kamila Šebestová
13. júna 2023, 11:20
Čas čítania 0:22

Slovákov sme sa pýtali, kto môže za vojnu na Ukrajine. Odpovede prekvapili (Anketa v Trenčíne)

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Podľa najnovšieho prieskumu Globsecu verí dezinformáciám o vojne na Ukrajine viac než polovica Slovákov.

Podľa najnovšieho prieskumu Globsecu verí dezinformáciám o vojne na Ukrajine viac než polovica Slovákov. Zo získaných dát vyplýva, že len 40 percent Slovákov viní za vojnu Rusko. Až 34 percent ľudí verí, že za ňu môže Západ, a 17 percent opýtaných si myslí, že ju spôsobila Ukrajina. Viac informácií o prieskume nájdeš v tomto článku.

26. mája 2023, 11:15 Čas čítania 2:17 PRIESKUM: Podpora NATO u Slovákov výrazne klesla. Dodávky zbraní Ukrajine považuje veľká väčšina za provokáciu Ruska PRIESKUM: Podpora NATO u Slovákov výrazne klesla. Dodávky zbraní Ukrajine považuje veľká väčšina za provokáciu Ruska

Nás preto zaujímalo, čo si myslia ľudia v regiónoch. Tentokrát sme sa vybrali do Trenčína, kde nám obyvatelia povedali svoje názory na agresora v rusko-ukrajinskej vojne. Zodpovedali aj otázku, či by bránili svoju krajinu v prípade ozbrojeného konfliktu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia