Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
16. júna 2023, 12:10
Čas čítania 0:31

Cez Komárno prefičal 180 km/h na mercedese s kradnutými EVČ. Policajtov prekvapil ešte viac, keď ho zastavili

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Vodič bol pod vplyvom drog a figuruje aj v evidencii osôb v pátraní.

Komárňanská polícia pri bežnej kontrole spacifikovala vodiča auta Merces Benz, ktorý sa po meste rútil rýchlosťou 180 km/h. Vodič sa správal veľmi agresívne a po zastavení hliadkou zaradil spiatočku, vrazil do policajného auta a rýchlo utiekol preč. 

Vodič sa vysokou rýchlosťou dostal do druhého jazdného pruhu a svojou nedbalou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov premávky. Pri železničnom priecestí zastavil a policajtom sa snažil utiecť po vlastných. Tí ho však dobehli a spacifikovali. 

„Keďže kládol aktívny odpor, kopal do policajtov a ruky si schovával pod seba, aby mu neboli nasadené putá, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky,“ napísala polícia na Facebook. 

Neskorším vyšetrovaním vyšlo najavo, že šoférom je 37-ročný muž z Rumunska, ktorý figuruje v evidencii osôb v pátraní. Na svojom aute mal ukradnuté evidenčné čísla a našli mu aj drogy v krvi. 

Domov
Zdieľať
Diskusia