Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Aneta Gospičová
13. septembra 2023, 6:46
Čas čítania 0:30

22-ročná študentka Soňa sa krátko pred zmiznutím rozprávala s neznámym mužom. Opísali ďalšie záhadné momenty

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Záhadné zmiznutie polícia intenzívne vyšetruje.

Študentku VŠMU Soňu, po ktorej bolo cez víkend vyhlásené pátranie, našli v okolí Antolskej nemocnice v Petržalke. Mladá žena bola v bezvedomí.

Podľa najnovších informácií portálu tvnoviny.sk má polícia aktuálne v rukách kamerové záznamy z autobusu, v ktorom študentka cestovala domov. V mestskej hromadnej doprave sa údajne rozprávala s neznámym mužom. Portál uvádza, že z nočného spoja vystúpila sama.

Mladá študentka prechádzala cez uličku, ktorá nebola osvetlená. Domov to mala len 150 metrov. Susedia tvrdia, že ulička je nebezpečná a ktokoľvek sa v nej môže ukryť. Obyvatelia štvrte si nešťastnú udalosť nevedia vysvetliť.

Zmiznutie polícia prešetruje a verejnosť prosí o pomoc pri vyšetrovaní„Všetky informácie, ktoré bolo možné k vyšetrovaniu predmetného skutku verejnosti poskytnúť, sme poskytli v priebehu včerajšieho dňa,“ uviedol Michal Szeiff, hovorca bratislavských policajtov pre portál.

Soňa
Zdroj: archív rodiny, Polícia SR
Domov
Zdieľať
Diskusia