Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
28. septembra 2023, 17:17
Čas čítania 0:29

Agresor s nožom v Česku prepadol bistro, lebo chcel kúsok pizze zadarmo. Teraz mu hrozí dlhoročné väzenie

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Mužovi hrozí obvinenie z lúpeže.

Česká polícia rieši bizarnú lúpež v Hodoníne. Agresívny muž prišiel do podniku s rýchlym občerstvením s maskou na tvári a nožom v ruke. Na zamestnancov kričal, aby mu dali zadarmo kúsok pizze. Zákazníkom, ktorí sa v podniku nachádzali, vulgárne nadával. 

„29-ročný muž prišiel s maskou na tvári začal kričať na obsluhu, že chce pizzu zadarmo. Masku si dal následne dole a vytiahol nôž, ktorým začal šermovať. Majiteľ prevádzky dorazil do podniku a vzhľadom na nevyspytateľné správanie agresora mu kúsok pizze zadarmo dal,“ píšu policajti na webe.

Agresora policajti zadržali a podrobili ho dychovej skúške, pri ktorej mu namerali pol promile alkoholu. Za kúsok pizze v hodnote 1,5 eura hrozí mužovi obvinenie z trestného činu lúpeže a pobyt vo väzení na 10 rokov.

policie
Zdroj: Unsplash/Jordan Nix/na voľné použitie, Policie ČR (i
Domov
Zdieľať
Diskusia