Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
24. októbra 2023, 10:55
Čas čítania 0:24

Iba 15-ročný Handlovčan sa so sekerou v ruke vyhrážal žene, že ju zabije. Rozbil jej okno, spacifikovať ho musela polícia

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia chlapca obvinila z prečinu nebezpečného vyhrážania.

Handlovská polícia vyšetruje prípad iba 15-ročného agresívneho mladíka. Ten rozbil kuchynské okno bytu 46-ročnej ženy a vulgárne jej nadával. Následne sa chlapec presunul k vchodovým dverám a žene sa dokonca vyhrážal zabitím, informujú policajti na Facebooku.

„Keď mu vystrašená žena neotvorila, vrátil sa späť pred rozbité okno, kde jej opäť vulgárne nadával, pričom počas toho sa opieral o sekeru. Vzhľadom na to, že poškodená mala strach o svoj život a zdravie, privolala policajnú hliadku, ktorá mladého muža spacifikovala,“ píše polícia v statuse.

23. októbra 2023, 9:06 Čas čítania 0:54 Chceš kúpiť byt za 28 000 € alebo luxusnú limuzínu za tri tisícky? Štát rozpredáva majetok, toto aktuálne ponúka v dražbách Chceš kúpiť byt za 28 000 € alebo luxusnú limuzínu za tri tisícky? Štát rozpredáva majetok, toto aktuálne ponúka v dražbách

Policajti mladíka obvinili z prečinu nebezpečného vyhrážania. „Spisový materiál bol odovzdaný prokurátorovi spolu s návrhom na podanie obžaloby na súd,“ dodali.

Domov
Zdieľať
Diskusia