Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
6. januára 2024, 17:02
Čas čítania 0:35

V centre Bratislavy zdemolovala semafory: 20-ročné dievča pred jazdou pilo

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Mladej vodičke namerali 1,52 promile alkoholu v krvi.

V noci z piatka na sobotu došlo na križovatke ulíc Rázusovo nábrežie – Námestie Ľudovíta Štúra v Bratislave k dopravnej nehode, pri ktorej narazilo auto do dvoch stĺpov svetelnej signalizácie a prevrátilo sa na bočnú stranu. Vodička jazdila pod vplyvom alkoholu, namerali jej 1,52 promile.

Policajti obvinili 20-ročnú Rozi T. z okresu Dunajská Streda z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. O incidente informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

„Pri dopravnej nehode došlo k ľahkému zraneniu spolujazdkyne vo vozidle, ktoré si vyžiadalo ošetrenie privolanou rýchlou zdravotnou pomocou,“ uviedol Szeiff. Škodu na vozidle a na cestnej svetelnej signalizácii vyčíslili na 6000 eur.

Vodičku policajti eskortovali na policajné oddelenie a umiestnili ju v cele policajného zaistenia. Policajti opätovne apelujú na vodičov, aby pred vedením vozidla a počas neho nepožívali alkohol a neohrozovali jazdou pod vplyvom alkoholu svoj život a zdravie, ale ani život a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky.

Domov
Zdieľať
Diskusia