Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
15. januára 2024, 16:31
Čas čítania 0:32

AKTUÁLNE: Auto v obci blízko Považskej Bystrice vrazilo do rodinného domu. Incident neprežili dve osoby

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia bude vodiča trestne stíhať.

Polícia na sociálnej sieti Facebook informovala o vážnej dopravnej nehode v obci Domaniža, ktorá sa nachádza v Trenčianskom kraji. V aute sa viezli štyria mladí ľudia, ktorí s vozidlom narazili do domu. Dvaja z nich nehodu neprežili. Jeden mal 22 rokov a druhý 17 rokov.

„18-ročný vodič po prejdení ľavotočivej zákruty začal predchádzať pred ním idúce vozidlo, pričom dostal na mokrej vozovke šmyk a narazil bočnou stranou vozidla do rohu rodinného domu,“ informuje polícia na svojom facebookovom profile. 

Policajti vykonávajú nutné úkony, ktoré objasnia presnú príčinu a okolnosti tragickej udalosti. Mladého šoféra začnú trestne stíhať vo veci prečinu usmrtenia. 

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby zaslalo na miesto činu tri záchranky aj vrtuľníkovú záchrannú službu, ktoré previezli dve zranené osoby do nemocnice v Žiline a v Považskej Bystrici. V časti Kardošova Vieska je cesta II/517 pre autonehodu momentálne neprejazdná. 

Domov
Zdieľať
Diskusia