Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
19. januára 2024, 7:19
Čas čítania 0:52

Danko potvrdil, či bude kandidovať za prezidenta. Vysvetlil aj detaily o zlomenom zube po nehode, ktorý si vraj dal nalepiť

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Andrej Danko v diskusnej relácii zdôvodnil svoje rozhodnutie kandidovať.

Predseda SNS oficiálne potvrdil, že bude kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky. V rozhovore pre diskusnú reláciu televízie TA3 povedal, že ho k tomu dohnal mediálny lynč, ktorý sa začal po jeho nehode, pri ktorej vrazil do bratislavského semafora a z miesta činu odišiel. 

„Áno, budem kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky,“ povedal. Takisto tvrdí, že si nemyslí, že by tak pripravil o preferencie svojho koaličného partnera Petra Pellegriniho. „Ja zastupujem úplne iný typ politiky a názorov,“ povedal. 

Danko tvrdí, že si po nehode dal svoj zub nalepiť

Predseda národniarov v relácii povedal, že si pri nehode vybil zub, ktorý si dal po nehode nalepiť. Povedal, že so zubom prišiel včas a doktor mu ho zvládol prilepiť naspäť. 

„Musím poďakovať lekárovi, ktorého meno nepoviem, lebo by ho valcovali. Som prekvapený, aká je dnešná technika a metódy. Keďže som včas prišiel s tým zubom, tak mi ho prilepili naspäť,“ povedal. 

K dopravnej nehode došlo vo štvrtok 11. januára večer v bratislavskej Dúbravke. Danko mal podľa svojich slov dostať šmyk a naraziť do semafora. Po príchode hliadky sa na mieste nenachádzal. Prokuratúra tvrdí, že kamerový záznam z nehody zverejniť nemôže.

25. mája 2024, 17:30 Čas čítania 0:11 KVÍZ: Ako dobre poznáš Trenčín? Otestuj svoje znalosti o meste, ku ktorému sa viaže desivá povesť KVÍZ: Ako dobre poznáš Trenčín? Otestuj svoje znalosti o meste, ku ktorému sa viaže desivá povesť

Polícia potvrdila, že Danko sa dychovej skúške podrobil až v piatok 12. januára popoludní. Mala negatívny výsledok. Danko sa za incident ospravedlnil a deklaroval, že škodu zaplatí. Z postu podpredsedu parlamentu ho 18. januára neodvolali

danko
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák
Domov
Zdieľať
Diskusia