Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
16. januára 2024, 8:26
Čas čítania 0:26

AKTUÁLNE k nehode Andreja Danka: Prezident Policajného zboru nariadil kontrolu policajtov. Fúkať mu dali až po 15 hodinách

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

O prípade informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová.

Prezident Policajného zboru Ľubomír Solák nariadil kontrolu postupu policajtov v prípade dopravnej nehody podpredsedu parlamentu a šéfa SNS Andreja Danka, informovala o tom hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová. 

Postup polície kritizovala opozícia. Za zlyhanie považuje vykonanie dychovej skúšky na druhý deň po nehode. Polícia mala podľa opozičných strán Danka o takom čase zobrať na krvné testy.

K dopravnej nehode došlo vo štvrtok večer v bratislavskej Dúbravke. Danko mal podľa svojich slov dostať šmyk a naraziť do semafora. Po príchode hliadky sa na mieste nenachádzal. Polícia potvrdila, že Danko sa dychovej skúške podrobil v piatok popoludní, ktorá mala negatívny výsledok. Danko sa za incident ospravedlnil a deklaroval, že škodu zaplatí.

Domov
Zdieľať
Diskusia