Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
1. februára 2024, 7:05
Čas čítania 0:33

Z hnutia Sme rodina odchádza známa tvár. Podporovateľom načrtol svoje ďalšie plány, Borisovi Kollárovi posiela odkaz

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Po ôsmich rokoch z hnutia odchádza známy člen.

Bývalý minister práce Milan Krajniak informoval, že odchádza z hnutia Sme rodina. Vo facebookovom statuse napísal, že o svojom rozhodnutí informoval aj Borisa Kollára a poďakoval mu za možnosť byť súčasťou slovenskej politiky.

„Veľmi si vážim, že vďaka Borisovi Kollárovi a hnutiu Sme rodina som mohol osem rokov pôsobiť v slovenskej politike. Som presvedčený, že sa nám podarilo urobiť veľa dobrých vecí, ktoré ľuďom a rodinám na Slovenku pomohli a budú pomáhať aj v budúcnosti,“ napísal. 

Krajniak tvrdí, že nemá záujem vstupovať do politickej strany a neplánuje žiadnu založiť. Naďalej sa chce vyjadrovať k témam, ako sú slovenská obrana a suverenita a plánuje byť aktívny v presadzovaní kresťanských a konzervatívnych hodnôt.

„Budem sa k týmto témam vyjadrovať aj naďalej prostredníctvom článkov v konzervatívnych médiách alebo prostredníctvom sociálnych sietí a budem o nich rád aj diskutovať tak ako doteraz,“ dodal v statuse.

Domov
Zdieľať
Diskusia