Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
13. februára 2024, 10:16
Čas čítania 0:36

AKTUÁLNE: Na bratislavskej vysokej škole zasahujú policajti. Študentov a personál evakuovali

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Policajti sa momentálne nachádzajú na pôde Farmaceutickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.

Polícia zasahuje na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave neďaleko Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Zásah údajne súvisí s vyhrážkami, informujú tvnoviny.

„Policajti preverujú udalosť spojenú s vyhrážkami voči doposiaľ nekonkretizovaným osobám,“ povedala policajná hovorkyňa Silvia Šimková. Študenti farmácie a manažmentu sa pre tvnoviny vyjadrili, že ich vyhnali z budovy tesne pred desiatou hodinou.

Podľa informácií TA3 sa na Fakulte managementu UK v Bratislave údajne nachádza osoba, ktorá sa vyhráža samovraždou. Dotyčná osoba vraj uviedla, že má pri sebe bombu a odpáli ju. Policajné zložky uzavreli budovu školy aj jej okolie.

Policajti budú priestory prehľadávať minimálne do 12.00 h. Na Facebooku však upokojili ľudí, že nikomu nehrozí bezprostredné nebezpečenstvo ohrozenia života a zdravia.

Polícia začala trestné stíhanie

V súvislosti s preverovaním vyhrážok voči Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave začal policajný vyšetrovateľ trestné stíhanie za šírenie poplašnej správy. „Vo vyšetrovaní naďalej pokračujeme, bližšie informácie poskytneme, hneď ako to procesná situácia umožní,“ oznámila polícia na sociálnej sieti.

Domov
Zdieľať
Diskusia