Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
11. apríla 2024, 13:50
Čas čítania 0:29

Čaputová sa zastala športovcov, politikov aj novinárov: Neútočme na ľudskú dôstojnosť za to, kto koho volil

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Zuzana Čaputová vyzýva verejnosť na väčší rešpekt.

Prezidentka Zuzana Čaputová odsudzuje akúkoľvek nenávisť, ktorá graduje po prezidentských voľbách. Vo videu, ktoré uverejnila na sociálnej sieti, odsudzuje akúkoľvek dehumanizáciu či nenávistné komentáre adresované verejne známym osobnostiam, novinárom, športovcom či politikom.

11. apríla 2024, 9:50 Čas čítania 0:51 Manažérka Renaultu reaguje na Attilu Végha: Som nesmierne sklamaná neférovosťou manažmentu pána Végha Manažérka Renaultu reaguje na Attilu Végha: Som nesmierne sklamaná neférovosťou manažmentu pána Végha

„Je úplne prirodzené, že máme rôzne názory, že spolu nesúhlasíme, ale diskutujme o tom v rovine argumentov, nie útokov na ľudskú dôstojnosť. Lebo odsudzujúca nadradenosť nám nepomáha. Súťaž vo vyjadrovaní frustrácie nepomáha. Sarkazmus, zosmiešňovanie na úkor druhých tiež nepomáha. Mať rešpekt k druhému, k jeho človečenstvu, to pomáha,“ povedala vo videu.

10. apríla 2024, 20:07 Čas čítania 0:53 Peter Bárdy zverejnil staršie fotky Fica s Rytmusom. Raper na novinára zareagoval a poslal mu odkaz Peter Bárdy zverejnil staršie fotky Fica s Rytmusom. Raper na novinára zareagoval a poslal mu odkaz

Prezidentka podnecuje ľudí, aby boli k sebe priateľskejší a tolerantnejší. Podľa jej slov budú časy na Slovensku ťažšie, no aj napriek týmto skutočnostiam by sme mali zostať ľudskí a slušní. „Buďme k sebe lepší, potrebujeme sa navzájom,“ dodala na záver.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Domov
Zdieľať
Diskusia