Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
12. apríla 2024, 16:31
Čas čítania 0:27

Česká polícia pátra po falošných ozbrojených kukláčoch. Vykradli dom a spútali niekoľko ľudí

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

V pátraní im pomáha aj nemecká polícia.

Českí policajti pátrajú po skupine ozbrojencov, ktorí v noci zo štvrtka na piatok prepadli dom v Plzenskom kraji v obci Tlumačov. Zlodeji mali pri lúpeži oblečené čierne kombinézy, ktoré pripomínali policajné uniformy, a spútali niekoľko ľudí, informuje TV Nova.

„V nočných hodinách sme na tiesňovej linke prijali oznámenie o tom, že do domu v obci v prihraničnej oblasti Plzenského kraja údajne vnikli ozbrojení muži a potom tam spútali niekoľko osôb. Na miesto ihneď šlo niekoľko policajných hliadok, ktoré po neznámych páchateľoch začali pátrať,“ povedala hovorkyňa polície Dagmar Brožová.

Podľa slov hovorkyne záchrannej služby Plzenského kraja Márie Svobodovej na miesto nemuseli posielať zdravotníkov. Česká polícia pri hľadaní spolupracuje s Nemeckom. Do pátracej akcie nasadili vrtuľník aj psovodov.

polícia
Zdroj: X/Policie ČR
Domov
Zdieľať
Diskusia