Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
10. júla 2024 o 13:10
Čas čítania 0:27

STVR reaguje na vlnu hejtu. Objasnila, prečo z facebookovej stránky vymazala starý nápis

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Dočasne upravené logo spravodajstva STVR na Facebooku bolo komentujúcim na smiech.

STVR sa prvýkrát vyjadrila k zmene loga spravodajstva na Facebooku. Vraj má ísť len o dočasnú zmenu vizuálu v „neštandardnej situácii“, informoval Denník N. Vedenie STVR staré logo zmazalo, no zatiaľ nemá nové.

„Slovenská televízia a rozhlas v týchto dňoch postupne pristupuje k dočasným grafickým úpravám a najmä eliminácii loga už zaniknutej RTVS, a to v televíznom, rozhlasovom aj online prostredí. S touto aktivitou súvisia aj dočasné grafické úpravy na facebookovej stránke Správy RTVS,“ píše STVR v stanovisku. Uvedené úpravy nie sú podľa STVR súčasťou rebrandingu a nestoja žiadne peniaze navyše.

Od 1. júla riešila nová STVR hneď niekoľko problémov. Redaktori dokonca nevedeli, ako sa majú v reportážach odhlasovať. Naďalej používali aj pôvodné brandované RTVS mikrofóny.

9. júla 2024 o 17:31 Čas čítania 0:30 Facebookový profil Správ RTVS zmenil vizuál, vymazali z neho logo. V televízii ho zatiaľ stále vysielajú Facebookový profil Správ RTVS zmenil vizuál, vymazali z neho logo. V televízii ho zatiaľ stále vysielajú

Domov
Zdieľať
Diskusia