Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Adam Novosad
11. augusta 2023, 11:55
Čas čítania 0:29

Slovenka predávala tovar cez inzerát, ale po zaplatení nič neposlala. Okradla takto 71 ľudí, už jej klepla po prstoch polícia

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia už ženu obvinila z podvodu.

Polícia v Šali obvinila 31-ročnú ženu z pokračovacieho zločinu podvodu. Žena z Trnovca nad Váhom predávala tovar cez internet. Peniaze si vypýtala vopred, tovar však neposlala, informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.


Obvinená inzerovala prostredníctvom internetových stránok tovar rôzneho druhu v období od júna 2020 do novembra 2020.

Poškodené osoby si tovar na internete objednali, dodaný im však nebol napriek tomu, že zaň riadne zaplatili. Predávajúca im peniaze za nedodaný tovar nevrátila. Týmto spôsobom podviedla 71 ľudí a obohatila sa o sumu viac ako 560 eur.


Polícia upozorňuje na to, že v poslednom období zaznamenala veľké množstvo podvodov, ktoré sa uskutočnili a stále sa uskutočňujú prostredníctvom internetu. Apeluje preto na občanov, aby si preverili stránky, odkiaľ si tovar objednávajú.

Domov
Zdieľať
Diskusia