Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
2. septembra 2023, 15:27
Čas čítania 0:37

Policajti našli ženu spiacu s bábätkom v odpadkoch, vypátrali aj ďalších šesť hľadaných osôb

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené
Policajti našli ženu spiacu s bábätkom v odpadkoch, vypátrali aj ďalších šesť hľadaných osôb
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Celkovo sedem hľadaných osôb sa podarilo polícii vypátrať počas štvrtkovej (31. 8.) akcie na území Bratislavského kraja.

Policajti vypátrali viacero ľudí. Išlo o osoby, ktoré sa nachádzali v pátraní ako hľadané osoby, nezvestné osoby, osoby, na ktoré bol vydaný príkaz na zatknutie, nenastúpili do výkonu trestu odňatia slobody alebo polícia pátrala po ich pobyte. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Cieľom celokrajskej akcie bolo pátranie po osobách a veciach pochádzajúcich z trestnej činnosti. Policajti sa zamerali najmä na kontrolu miest, na ktorých sa zdržujú osoby bez domova. Išlo napríklad o okolie hlavnej železničnej stanice v Bratislave či okolie Stavbárskej ulice a objektu s názvom Pentagon.

Polícia skontrolovala celkovo 340 osôb. Okrem vypátraných osôb bolo predvedených aj 27 migrantov. Pri kontrole opustenej budovy na Žabotovej ulici našla ženu spiacu s ročným dieťaťom v odpadkoch, skončili v starostlivosti úradu práce, sociálnych vecí a rodiny.

Jedna osoba počas akcie vydala policajtom dobrovoľne plastové vrecko s obsahom neznámej kryštalickej látky, o ktorej sa vyjadrila, že je to pervitín. Do akcie bolo zapojených niekoľko desiatok policajtov.

Domov
Zdieľať
Diskusia