Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Eduard Starkbauer
16. septembra 2023, 11:00
Čas čítania 0:28

Nepočujúceho starčeka prešiel v Česku kombajn a amputoval mu nohu. Bol na mieste mŕtvy

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Vodič kombajnu pred nehodou nepil.

Kombajn prešiel v kukuričnom poli nepočujúceho 89-ročného seniora. Ten podľa novinky.cz na mieste zomrel. Policajná hovorkyňa Barbora Schneeweissová k prípadu povedala: „49-ročný vodič kosačky na kukurici prešiel 89-ročného nepočujúceho muža, ktorý sa zo zatiaľ neznámych dôvodov pohyboval na poli.“

K tragickej udalosti došlo v piatok pred siedmou hodinou večer na poli pri Královiciach neďaleko obce Slané.

Na mieste zasahovali okrem policajtov aj hasiči a záchranári, ktorí na miesto nehody vyslali aj vrtuľník. Podľa informácií záchranných zložiek utrpel starček devastujúce poranenia vrátane amputácie jednej z nôh. Aj napriek všetkej snahe svedkov a následne privolaných záchranárov muž na mieste zomrel.

„Celou udalosťou sa začali zaoberať kriminalisti. Tí budú zisťovať všetky okolnosti, ktoré tomu predchádzali. Dychová skúška u vodiča kosačky bola negatívna,“ doplnila hovorkyňa.

Kombajn
Zdroj: TASR/Milan Drozd
Domov
Zdieľať
Diskusia