Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Samuel Valent
1. decembra 2023, 16:10
Čas čítania 0:29

Google pripravuje veľkú novinku. Testuje funkciu, ktorá ti môže ušetriť čas

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Spoločnosť Google však zatiaľ neprezradila, kedy funkciu sprístupní aj v našom regióne.

Spoločnosť Google začala testovať novú funkciu. Vďaka zjednodušenému vyhľadávaniu môžu používatelia ušetriť veľa času, informuje portál Živé.sk.

Ide o funkciu Simple Search, ktorá používateľom ponúkne zjednodušené výsledky vyhľadávania informácií. Pomocou novej možnosti sa v zjednodušenej forme používateľ okamžite dozvie odpovede aj na zložitejšie otázky. Simple Search má byť novou alternatívou pre tých, ktorí chcú získať informácie rýchlo a jednoducho. Po aktivácii sa výsledky vyhľadávania zmenia na oveľa prehľadnejšie.

Zúžené výsledky vyhľadávania a zjednodušený pohľad na problematiky by však nemuseli vyhovovať ľuďom, ktorí by si chceli rozšíriť vedomosti. Výsledky vyhľadávania budú v podobe priamych odpovedí na otázky alebo vo forme zoznamu kvalitných odkazov.

Nová funkcia sa už testuje v niekoľkých regiónoch sveta. Spoločnosť Google však zatiaľ neprezradila, kedy ju sprístupní aj u nás. 

Google.
Google. Zdroj: Google
Domov
Zdieľať
Diskusia