Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
5. decembra 2023, 14:08
Čas čítania 0:25

Agresor vyhrážajúci sa školám na Slovensku žiada milióny. Ak ich nedostane, plánuje vraždiť

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V e-maile tvrdil, že má vlastné zbrane a výbušniny.

Agresor, ktorý poslal výhražne e-maily bratislavskému gymnáziu, požaduje milióny eur. V opačnom prípade plánuje vraždiť a odpáliť školu. Riaditeľke bratislavského Gymnázia Alberta Einsteina v Petržalke prišiel e-mail, že mu majú doručiť desať miliónov eur v kryptomenách, informujú tvnoviny.sk.

Neznámy páchateľ sa viacerým školám na Slovensku vyhráža, že pokiaľ peniaze nedostane, vyberie si spôsob, akým na školu zaútočí a povraždí čo najviac ľudí. V e-maile písal, že má niekoľko automatických zbraní a výbušniny vlastnej výroby, ktoré údajne umiestnil v škole.

Správu o útoku dostali okrem bratislavského gymnázia napríklad aj školy v Senci a Žiline. Predseda Bratislavského kraja Juraj Droba vyzval školy, aby počas stredy 6. decembra zvážili dištančnú výučbu.

Bratislava.
Bratislava. Zdroj: TASR/Jakub Kotian
Domov
Zdieľať
Diskusia