Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent TASR
27. decembra 2023, 13:18
Čas čítania 0:26

Slovák dva mesiace zamykal 16-ročné dievča v opustenej budove. Polícia ho už obvinila

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V hospodárskej budove ju zamykal v období od 30. októbra do 24. decembra 2023.

Zo zločinu obmedzovania osobnej slobody polícia v Prešove obvinila 41-ročného muža. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, v období od 30. októbra do 24. decembra v obci Kendice v okrese Prešov zamykal v hospodárskej budove 16-ročné dievča.

„Proti jej vôli ju opakovane zamykal v miestnosti v hospodárskej budove, ktorá je súčasťou jedného z rodinných domov,“ povedala Ligdayová a doplnila, že muž, ktorý bol podozrivý zo spáchania tohto zločinu, bol v pondelok (25. 12.) po polnoci zadržaný okresným vyšetrovateľom.

Následne bol obvinený zo spomenutého zločinu. „Obvinený skončil v cele policajného zaistenia. V prípade preukázania jeho viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov,“ dodala Ligdayová.

Domov
Zdieľať
Diskusia