Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
1. januára 2024, 11:40
Čas čítania 0:42

Polícia hľadá nových kolegov, stačí mať 18 rokov. Lákajú na pravidelný a stabilný príjem aj príspevky

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia láka na stabilný mesačný príjem a množstvo príspevkov.

Policajný zbor hľadá nových kolegov na pozíciu poriadkovej hliadky. Ide o policajtov, ktorí zasahujú pri bežných priestupkoch na ulici alebo na mieste, kde je potrebné okamžite chrániť život, zdravie alebo majetok.

Okrem iného pomáhajú pri pátraní po nezvestných osobách či s bezpečnosťou na cestách. Takýchto policajtov nájdeš na každom obvodnom oddelení Policajného zboru. Budúcich príslušníkov lákajú na pravidelný a stabilný príjem a atraktívny mesačný plat v hrubom od 1 101,50 eura.

Budúcich policajtov čaká aj príspevok na rekreáciu až do výšky 275 eur, príspevok na stravovanie, preventívna rehabilitácia, kúpeľná liečba či vzdelávanie a kariérny rast. Základný čas služby v týždni je 38 až 40 hodín. 

Podmienky na vstup do Policajného zboru

Na prijatie musíš mať viac ako 18 rokov a stredoškolské vzdelanie s maturitou. Polícia trvá na bezúhonnosti a spoľahlivosti. Dôležité je, aby si bol zdravotne, fyzicky a psychicky spôsobilý. Taktiež musíš byť spôsobilý na právne úkony a ovládať štátny jazyk. Ku dňu prijatia do služobného pomeru nemôžeš mať členstvo v politickej strane alebo hnutí. 

Ak ťa pracovná ponuka zaujala, neváhaj a vyplň formulár na stránke Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. 

polícia
Zdroj: Ministerstvo vnútra SR
Domov
Zdieľať
Diskusia