Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
5. januára 2024, 21:56
Čas čítania 0:32

Zomrela hviezda z milovaného seriálu Kobra 11. Pri tragickom páde lietadla zahynuli aj hercove malé dcéry

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Príčina havárie nie je aktuálne známa.

Nemecký herec Christian Oliver známy zo seriálu Kobra 11 zahynul so svojimi dvoma dcérami pri havárii lietadla neďaleko malého súkromného ostrova vo východnom Karibiku. Oznámila to v piatok polícia v ostrovnej krajine Svätý Vincent a Grenadíny.

Lietadlo havarovalo vo štvrtok západne od karibského ostrova Petit Nevis, keď smerovalo na neďaleký ostrov Svätá Lucia, informovala polícia.

Okrem herca zomreli na palube jeho dcéry Madita Klepserová (10) a Annik Klepserová (12) a tiež pilot Robert Sachs. Príčina havárie nebola bezprostredne známa.

Christian Oliver (51) sa narodil v nemeckom meste Celle v Dolnom Sasku, vyrastal však vo Frankfurte nad Mohanom. Po maturite odišiel študovať herectvo do Los Angeles.

Počas hereckej kariéry sa predstavil vo viacerých filmoch ako Speed Racer (2008) či Berlínske sprisahanie (2006). Slovenskí diváci ho mohli poznať z nemeckého seriálu Kobra 11, kde stvárnil rolu komisára Jana Richtera.

RTL
Zdroj: RTL
Domov
Zdieľať
Diskusia