Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
17. januára 2024, 21:24
Čas čítania 0:39

Arnolda Schwarzeneggera zadržali colníci. Dôvodom sú jeho luxusné hodinky

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Schwarzenegger cestoval do Rakúska na aukciu v prospech charitatívnej klimatickej organizácie.

Herca a bývalého politika Arnolda Schwarzeneggera v stredu zadržali colníci na letisku v nemeckom Mníchove, pretože po prílete nenahlásil na preclenie luxusné hodinky, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou mali zostať na území EÚ.

„Ak tovar zostáva v EÚ, je potrebné ho precliť a zaplatiť dane. To platí pre každého,“ uviedol hovorca colnej správy v Mníchove Thomas Meister.

Schwarzeneggera preto budú vyšetrovať, a ako dlho bude zadržiavaný, hovorca nespresnil. Herec však bude môcť ešte v stredu pokračovať v ceste, hodinky ostanú v Mníchove.
Schwarzenegger cestuje do Rakúska na aukciu v prospech charitatívnej klimatickej organizácie. Plánoval navštíviť aj lyžiarske preteky na zjazdovke Hahnenkamm v Kitzbüheli.

30. júla 2022, 12:30 Čas čítania 11:01 Život Arnolda Schwarzeneggera: Otec nacista ho týral. Herec mu neprišiel ani na pohreb Život Arnolda Schwarzeneggera: Otec nacista ho týral. Herec mu neprišiel ani na pohreb
Arnold Schwarzenegger (76) sa narodil 30. júla 1947 v štajerskej dedine Thal. Do Ameriky odišiel v roku 1968, aby sa presadil v kulturistike. V tomto športe získal viacero vrcholných ocenení, neskôr uspel ako herec akčných filmov a komédií. V roku 1983 získal americké občianstvo a v rokoch 2003 – 2011 bol guvernérom amerického štátu Kalifornia. V súčasnosti sa angažuje v oblasti ochrany klímy.
Domov
Zdieľať
Diskusia