Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
12. februára 2024, 20:42
Čas čítania 0:27

Mladá matka upiekla v rúre svoje dieťa. Tvrdila, že ho chcela dať do postieľky

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Žene hrozí trest doživotia.

V štáte Missouri v USA polícia riešila hrozivú tragédiu. 26-ročná Mariah Thomas vložila svoje dieťa do rúry. Bábätko po príchode záchranných zložiek nedýchalo a na tele malo viacero popálenín, informuje portál ABC.

Matka dieťaťa sa polícii priznala, že celú tragédiu zavinila ona. Tvrdila však, že sa iba pomýlila. „Myslela som si, že som ju uložila spať do jej postieľky, a omylom som ju vložila do rúry,“ povedala. 

Polícia ženu obvinila zo zločinu ohrozenia blaha dieťaťa prvého stupňa. Hrozí jej trest odňatia slobody 10 rokov až doživotie. „Uznávame hroznú povahu tejto tragédie a naše srdcia sú zaťažené stratou tohto vzácneho života. Veríme, že systém trestného súdnictva primerane zareaguje na tieto hrozné okolnosti,“ napísala prokurátorka v tlačovej správe.

police
Zdroj: Unsplash/Matt Popovič
Domov
Zdieľať
Diskusia