Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
5. marca 2024, 15:38
Čas čítania 0:35

V bratislavskom Starom Meste vznikne nová rezidencia. Moderná oáza láka na občiansku vybavenosť a zeleň

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Za projektom Florian Residence stojí spoločnosť Alto Real Estate.

Pri Národnej banke Slovenska v bratislavskom Starom Meste vzniká rezidenčný projekt Florian Residence. V prvej fáze má vyrásť osempodlažný dom s viac ako 70 bytmi. Ukončenie výstavby je naplánované na jeseň 2025. Za projektom stojí spoločnosť Alto Real Estate.


„Florian Residence vzniká v blízkosti bulváru Imricha Karvaša a bezprostredne susedí s pokojnými lokálnymi ulicami Školská a Slovanská,“ približuje spoločnosť.


Projekt má ponúknuť dostupnosť občianskej vybavenosti pešo vrátane nemocnice, všetkých stupňov škôl, športovísk či Medickej záhrady. V blízkosti je možnosť električkového a autobusového spojenia. Parkovanie má byť zabezpečené v podzemnej garáži. Počíta sa aj s osadením nabíjacích staníc pre elektromobily. V rámci projektu majú byť zároveň vysadené vzrastlé stromy.


V druhej fáze projektu by mali vzniknúť dva osempodlažné domy s 240 bytmi pre približne 600 obyvateľov. „Priestor medzi budovami tvorí tichá pešia ulička s predzáhradkami a verejnou zeleňou s detským ihriskom a posedením pod vysokými stromami,“ uvádza spoločnosť na webovej stránke.

Florian residenceFlorian residenceFlorian residenceFlorian residence
Zobraziť galériu
(4)
Domov
Zdieľať
Diskusia