Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová Samuel Valent
7. marca 2024, 15:44
Čas čítania 0:39

Študenta dobili pri vysokoškolských internátoch. Partia chalanov si ho počkala, keď vychádzal z klubu

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Študent incident oznámil polícii.

Mladého študenta dobili v internátnom mestečku Mlyny UK. Partia chalanov si na študenta počkala a bezdôvodne ho zbila, keď odchádzal s priateľmi z jedného z tamojších podnikov.

„Keď sme vychádzali von, počkali si nás pri šatniach,“ prezradil pre Refresher mladý muž, ktorý si želal zostať v anonymite. Bitka mala podľa študenta viacerých svedkov, ktorí si ju natáčali na mobil.

„V noci z utorka na stredu o 3.00 h na parkovisku pod UPeCe a následne o 3.15 h pred solegrilom, kde ma 2× bezdôvodne na zemi bila skupina chalanov, pričom mi spôsobili zranenia, zničili okuliare a musela byť privolaná polícia a RZP,“ napísal do študentskej skupiny. Pre Refresher ďalej povedal, že utrpel len ľahké zranenia a celý prípad nahlásil polícii.

Hovorkyňa oddelenia pre vonkajšie vzťahy Univerzity Komenského v Bratislave sa pre Refresher vyjadrila, že takéto správanie odsudzujú a označili ho za neprijateľné. „Ihneď po zistení sme začali interné prešetrenie a zabezpečenie dostupných kamerových záznamov. Sme pripravení ich na podnet PZ poskytnúť a byť plne súčinní,“ uviedla.

internát mlyny
Zdroj: Refresher
Domov
Zdieľať
Diskusia